Miesta

Zimná sezóna je už v plnom prúde a určite sa mnohí z vás pripravujú na prvú lyžovačku. Preto vám prinášame niekoľko tipov na najznámejšie lyžiarske strediská na Slovensku, ktoré uspokoja ako náročných, tak aj menej zdatných lyžiarov.Lyžiarske strediská na Slovensku ponúkajú zjazdovky rôznej náročnosti, tiež bežecké trate, špeciálne zjazdovky pre snowboarding, zabezpečujú lyžiarske školy pre deti a začiatočníkov a mnohé ďalšie športové príležitosti a atrakcie. Väčšina stredísk je v prevádzke od novembra/decembra do marca/apríla aj s umelým zasnežovaním, pokiaľ nepraje počasie. Zimnú dovolenku môžete tráviť vo Vysokých Tatrách, Nízkych Tatrách, Veľkej Fatre, Malej Fatre, na Kysuciach, na Orave, ale aj v iných horských oblastiach.

Nenašli ste Vaše obľúbené lyžiarske stredisko? A chcete aby sa zobrazovalo na portáli sneh.sk? Registrujte sa a pridajte ho pomocou administrátorského rozhrania, alebo nás kontaktujte pomocou kontaktného formulára.

featured
featured

Lyžiarske stredisko Tále

Tále 100, Horná Lehota, SK - 977 01 Brezno

 
featured
featured

Zuberec Janovky

Borová 445, 027 32 Zuberec

 
featured
featured

SkiCentrum Lopušná Dolina

Snowpark Lučivná, s.r.o., 306 Lučivná, 059 31 Lučivná

 
featured
featured

Ski centrum Opalisko

Ski centrum Opalisko, Hlavná 135 032 02 Závažná Poruba

 
featured
featured

Ski centrum Kozinec-Zázrivá

Ski Centrum Kozinec, 027 05 Zázrivá, Oblasť Vrátna dolina, Malá Fatra

 
featured
featured

SKIARENA Fačkovské sedlo

KLAK, s.r.o., Fačkovské sedlo – Salaš Kľak 146,972 15 Kľačno

 

O portáli SNEH.sk

Pokiaľ hľadáte príjemné miesto na strávanie zimnej dovolenky, portál sneh.sk vám prináša komplexný zoznam zimných stredísk, zjazdoviek, hotelov, reštaurácií, vodných parkov, podujatí a atrakcií v rámci Slovenskej republiky a zahraničia.

Zábery zo zimných stredísk

OCHRANA OSOBNÝCH ÚDAJOV